Co to jest Best Nine na Instagramie?

Best Nine to popularna funkcja na Instagramie, która pozwala opublikować dziewięć najpopularniejszych zdjęć z ostatniego roku.

Best Nine to interesujący, nowy trend dla użytkowników Instagrama i nie tylko. Spotkał się on z mieszanymi recenzjami, z których niektórzy uznali to za irytujące, a inni stwierdzili, że fajnie wiedzieć jakie posty na ich profilu były najpopularniejsze i podzielić się tym z obserwatorami.

Jak działa Best Nine na Instagramie?

Dzięki Best Nine użytkownicy Instagrama mogą łatwo wybrać 9 swoich najlepszych postów i udostępnić je swoim obserwatorom.

Best Nine to świetny sposób dla Instagrammerów na łatwe podkreślenie swoich najlepszych treści i upewnienie się, że są widoczne dla właściwych osób. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie go jako sposobu na promocję najnowszych treści, jeśli przez jakiś czas nie było Cię na Instagramie.

Jak zrobić Best Nine na Instagramie?

Nie jest łatwo ustalić, które dziewięć postów na Instagramie jest najlepszych. Trudno zorientować się, które zdjęcia będą najbardziej lubiane i dostaną więcej komentarzy. Najlepsze dziewięć zdjęć na Instagram można wybrać w czterech krokach:
1) Najpierw zrób listę zdjęć, które chcesz dołączyć do swoich dziewięciu zdjęć.
2) Po drugie, uszereguj je według ich wyników na swoim koncie na Instagramie.
3) Po trzecie, wybierz najlepszą dziewiątkę, która spisała się lepiej od pozostałych.
4) I po czwarte, pobierz i wrzuć wybrane zdjęcia do programu graficznego, a następnie ułóż z nich kolaż.

Oczywiście taka manualna praca jest dla niektórych problematyczna, tak więc powstały serwisy, które pobiorą 9 najpopularniejszych zdjęć z naszego profilu i zrobią z nich kolaż.

Jednym z takich serwisów jest https://bestnine.net/en

Wystarczy, że podasz swoją nazwę użytkownika bez „@” i klikniesz „Get”. Proste, prawda?