Co oznacza L4L na Instagramie?

L4L to termin oznaczający „Like for Like”. Odnosi się do czynności polubienia czyjegoś postu w zamian za jego polubienie w Twoim poście.

Wiemy, że media społecznościowe stały się dużą częścią życia ludzi i sposobu, w jaki się ze sobą komunikują. Stały się również ważnym narzędziem wykorzystywanym przez firmy do rozwijania swojej marki i dotarcia do większej liczby odbiorców. Dzięki L4L możesz uzyskać większą ekspozycję i zaangażowanie w swoje posty, gdy publikujesz treści podobne do publikowanych przez innych lub treści, które są obecnie popularne na Instagramie.

Używanie L4L jako hasztag

Użytkownicy Instagrama używają #L4L, aby zdobyć więcej polubień i obserwujących, udostępniając posty innych osób i je polubiąc. Osoba, która udostępniła zdjęcie, zobaczy to polubienie od Ciebie, co zachęci ją do udostępnienia większej liczby zdjęć i oddania lajków na Twoim profilu.

Na Instagramie hasztag L4L został użyty przy ponad 238 milionach postów. To pokazuje, jak popularna jest to strategia wśród użytkowników mediów społecznościowych, w tym Instagrama.