Co to jest nazwa użytkownika na Instagramie?

Nazwa użytkownika na Instagramie to nazwa użytkownika, którą tworzysz dla siebie w aplikacji.

Podczas zakładania konta zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika. Ta nazwa użytkownika będzie używana we wszystkich Twoich postach i komentarzach na Instagramie. Dlatego ważne jest, aby wybrać coś wyjątkowego i zapadającego w pamięć, z którym ludzie będą mogli łatwo się identyfikować.

Nazwa użytkowników na Instagramie ma limit 30 znaków. Może zawierać tylko litery, cyfry, podkreślenia i oraz kropki.

Jak wybrać dobrą nazwę na Instagramie?

Wybór dobrej nazwy na Instagramie polega na planowaniu. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze monikera Insta. Najważniejsze rzeczy do rozważenia to to, co jest wyjątkowe, krótkie i łatwe do zapamiętania.

Upewnij się również, że nie naruszasz praw własności intelektualnej innych osób, w tym znaków towarowych i praw autorskich. Nie chcesz skończyć z pozwanym lub odebraniem Ci uchwytu na Instagramie!

Jeśli nie masz pewności, jaka nazwa będzie dla Ciebie najlepsza, zacznij od jednej z następujących: imię i nazwisko, nazwa firmy, jeśli dotyczy, produkt lub usługa, którą reprezentuje Twoja firma, lokalizacja, z której działa lub cokolwiek innego to może być istotne.

Jak zmienić swoją nazwę na Instagramie?

Jeśli chcesz zmienić swoją nazwę użytkownika na Instagramie, możesz to zrobić, przechodząc do ustawień profilu i zmieniając dotychczasową nazwę konta na inną w polu „nazwa użytkownika”.

Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika będzie zablokowana dla innych przez następne 14 dni. Tak więc gdybyś chciał wrócić do poprzedniej nazwy, będziesz miał taką możliwość.

Po 14 dniach, inny użytkownik może stworzyć konto i nazwać je tak samo jak Twoja poprzednia nazwa użytkownika.