Czym jest Boomerang na Instagramie?

Boomerang na Instagramie to aplikacja mobilna, której można używać do robienia krótkich, zapętlonych filmów. Przechwytuje chwilę, a następnie wraca do początku, dzięki czemu możesz raz po raz zobaczyć akcję w nieskończenie zapętlonym filmie.

Gdy korzystasz z Boomerang, masz możliwość udostępnienia na Instagramie lub zapisania jako wideo. Możesz zmienić prędkość bumerangu, dotykając ekranu przed jego przechwyceniem.
Ludzie zwykle używają bumerangów do zabawnych okazji, takich jak pokazywanie znajomym, jak obchodzili swoje urodziny lub kiedy stworzyli nowe danie w swojej kuchni.

Jak działa Boomerang na Instagramie

Boomerang to nowa funkcja oferowana przez Instagram, która pomaga uchwycić chwile jedną ręką. Wystarczy jedno dotknięcie, aby nagrywać filmy, które poruszają się we wszystkich kierunkach – w górę, w dół, w lewo i w prawo – dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko zostało nagrane.

Możliwe jest również tworzenie bumerangów w 3 różnych trybach: trybie offsetowym, trybie interwałowym lub trybie OneShot.

Jak nagrać Boomerang na Instagrama?

Pierwszym krokiem jest otwarcie aplikacji Boomerang na telefonie.

Następnym krokiem jest skierowanie aparatu na część sceny, którą chcesz uchwycić lub na siebie. Pamiętaj, że nie musi wszystko musi być idealne — Boomerang to animowany GIF, który trwa zaledwie kilka sekund.

Trzecim krokiem jest nagranie tego, co chcesz, i dotknięcie „Gotowe” po zakończeniu nagrywania.

Czwartym i ostatnim krokiem jest edycja bumerangu za pomocą wbudowanych funkcji aplikacji, takich jak filtry, naklejki, nakładki tekstowe i emotikony itd. Gdy będziesz zadowolony ze swojej pracy, opublikuj swój bumerang na Instagramie.